Hakkımızda

Biz

Kuruluş

Hakkımızda

Beyazgül Ailesi’nin davet sektöründeki geçmişi 1985 yılına kadar dayanıyor, Beyazgül ilk olarak Baymrampaşa Yıldırım Mahallesi’nde 1989 yılında kuruldu. Bugun ailenin davet sektöründe faaliyet gösteren Beyazgül markasıyla 4, diğer bir marka olarak 1 ve inşaası süren 1 mekan olmak üzere toplam 6 işletmesi bulunmaktadır.

Beyaz saflığı, zerafeti, duyguların en saf halini temsil eder. Beyazgül yüz yıllardan beri barışın, güzelliğin sembolü olmuştur. Biz de beyazgülden ilham alarak adımzı Beyazgül koyduk. Beyazgül artık tertemiz ilişkilerin, birleşen hayatların sembolü oldu.

Bir Düğünün Aşamaları

Düğün

Bir çok farklı tipte merasime ev sahipliği yapabildiğimiz mekanlarımızda sizin için de uygun yer Beyazgül’dür.

01

Satış ve Sözleşme

Sizle ilk tanışmamız burada başlıyor. Bizi tercih etmeye karar verdiğinizde tüm detayları görüşerek yazılı hale getiriyo, merasim zamanını beklemeye başlıyoruz

02

Prova

Merasim tarihiniz yaklaştığında prova için mekanımıza geliyorsunuz. Program akışı, rezerve masalar, önemli tüm detaylara bu aşamada karar veriliyor.

03

Merasim

Provrada yaptığımız görüşme neticesinde yaptığımız merasim programı merasim gününde profesyonelce uygulamaya dökülüyor. Biz sizleri ağırlarken siz davetlileriniz ve eğlencenize bakıyorsunuz.

Size Çok Yakınız

Topçular

Merkezi konumumuzla İstanbul’un tüm noktalarında ister toplu taşıma, ister özel araçla Beyazgül’e ulaşmak çok kolaydır. Topçular Tramvay İstasyonu hemen önümüzde, Metrobüs Edirnekapı İstasyonu 800 metre mesafede, Hacivat ve Karagöz evlerine komşu İstanbul’un tam ortasındayız.

Bilgiler

Beyazgül İnşaat Kuyumculuk Turizm ve Düğün Salonları San. Tic. Ltd. Sti

Copyright © 2021

Whatsapp'ta yaz !
1
Yardımcı olabilir miyiz?
Whatsapp'ta Sor !
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?