Sık Sorulan sorular

Soru / Cevap

Her sorunun bir yanıtı var

Sorular

Davetli ve müşterilerimizden sık sık aldığımız soruları cevaplıyoruz. Siz de aklınıza takılanları iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

Hayır. Son zamanlarda çiftlerimizden en çok aldığımız sorulardan biri de budur. Beyazgül'de biraz daha sıradanın dışına çıkmak isteyen çiftlerimiz konser girişi havasında sisler içerisinde yerin altından çıkabilirken daha klasik olarak giriş yapmak isteyen çiftlerimiz volkan şovu eşliğinde çiçekli yürüyüş yolumuzdan da girebilirler.

Özel konumumuz ve vale hizmetimiz sayesinde tüm davetlilerimiz kolay ve ücretsiz şekilde araçlarını park edebilecekler. Kimsenin en ufak sorun yaşamaycağını garanti ediyoruz.

Hayır. Fiyatlarımız tamamen gün, saat ve ikramlara göre değişiklik göstermekte olup her bütçeye uygun çözümler sunmaktayız. Size uğramadan karar vermeyin.

Eyüp, Bayrampaşa, Fatih ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin kesişim noktasında, E5 otoyolu ve Metrobüs istasyonu'na 800 metre mesafede, tramvay istasyonunun hemen önünde, Kağıthane, Beyoğlu, Zeytinburnu, Sultangazi, Esenler ilçerine de çom yakınız. İletişim bölümünden detaylı adres ve konum bilgimize ulaşabilirsiniz.

Tüm merasimlerinizden önce sizi mekanımızda ağırlıyor bu aşamada : giriş parçanız, dans müziğiniz, rezerve masalar, renk konsepti, program akışı, özel durumlar gibi tüm konularda görüşüyor merasim akışınızı provada ortaklaşa aldığımız kararlar çerçevesinde sürdürüyoruz.

Evet. Bizim anlaşmalı olduğumuz firmayı seçebileceğiniz gibi sizin seçiminiz olan firmayı da getirebilirsiniz.

Davetlileriniz gibi sanatçılarımız da sizin kadar bizim misafirimizdir.

Düğün, kına, sünnet, nişan gibi aile merasimlerinin yanında her yıl çok sayıda kurumsal etkinliğe de ev sahipliği yapmaktayız.

Standart kına paketimiz içerisinde mekan süslemesi, fon perdesi, kına tahtı, Dj, garson hizmeti, palyaço, vidyo çekimi ve meşrubat ikramı vardır. Yalnızca bayan davetlilerin katılması istenen merasimlerde tüm personelimiz hassasiyetiniz doğrultusunda bayan çalışma arkadaşlarımızdan oluşturulmaktadır. Standart paketimize dilediğiniz ve sağlamamız mümkün olan tüm isteklerinizi ekleyebilirsiniz.

Sizinde sorunuz varsa lütfen bize sormaktan çekinmeyin !

Bize Ulasın

Merak ettiklerinizi yanıtlamaktan, Beyazgül’ü size anlatmaktan mutluluk duyacağız.

Beyazgül İnşaat Kuyumculuk Turizm ve Düğün Salonları San. Tic. Ltd. Sti

Copyright © 2021

Whatsapp'ta yaz !
1
Yardımcı olabilir miyiz?
Whatsapp'ta Sor !
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?