Parent Category: Şubelerimiz

Düğün merasimi, nişan töreni, şirket toplantıları, dernek geceleri gibi organizasyonlar davetlilerin hafızalarında yer eden anlardır. Düğünü olan çiftin, toplantıyı yapan şirketin, organizasyon düzenleyen derneğin en iyi şekilde ev sahipliği yapması bu gibi özel saatlerde oldukça önemlidir. Beyazgül Ailesi olarak 27 yılı aşan tecrubemiz, profesyonel ekibimiz, kolonsuz ve yüksek tavanlı mimarimiz, düğünlerde; nişanlarda ve kına gecelerinde kullandığımız ''yerin altından çıkan gelin - damat'' temalı açılış konseptimizle sizin adınıza davetlilerinize en mükemmel şekilde ağırlamaya hazırız.

Read MoreBeyazgül Davet ve Toplantı Merkezi
Parent Category: Şubelerimiz

Beyazgül Sultangazi 1997 yılında şirketimizin 5. şubesi olarak Sultangazi ilcemizde hizmet vermeye başlamıştır. 700 kişilik oturma kapasitesi, balkonlu, özel ışık efektleri, sade dekoruyla, elektrik kesintisine karşı jenaratör, güleryüzlü ve seçkin personeleriyle birlikte size bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktadır. Ulaşım son derece kolay olup metro yolu üzerindedir.

Read MoreBeyazgül Sultangazi
Parent Category: Şubelerimiz

Beyazgül Bayrampaşa 1989 yılında ilk şubemiz olarak hizmet vermeye başlamıştır.

900 kişilik oturma kapasitesi, balkonlu, özel ışık efektleri, sade dekoruyla, elektrik kesintisine karşı jenaratör, güleryüzlü ve seçkin personeleriyle birlikte size bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktadır.

Read MoreBeyazgül Yıldırım
Parent Category: Şubelerimiz

Beyazgül Kücükköy şirketimizin 4. şubesi olarak G.O.Paşa ilcemizde hizmet vermeye başlamıştır.

800 kişilik oturma kapasitesi, balkonlu, özel ışık efektleri, sade dekoruyla, elektrik kesintisine karşı jenaratör, güleryüzlü ve seçkin personeleriyle birlikte size bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktadır.

Read MoreBeyazgül Küçükköy