Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi

Fatih Düğün Salonu

İstanbul bir ülke olsaydı kuşkusuz kültürel zenginliği ile Fatih İstanbul’un merkezi olurdu. 

Kültürel zenginliklerinin yanında evlilik sektörü için de Fatih oldukça önemli bir nokta. Fatih gelinlikçilerin adeta açık hava alışveriş merkezi konumdadır. Yüzlerce gelinlikçiden gerek hazır dikim gerek özel dikim binlerce çeşit gelinliği bir arada görebileceğiniz dünyadaki ender lokasyonlardan biridir.

Eminönü düğün hazırlığı yapan gelin ve damatların çeyiz hazırlığı için uğradığı en önemli noktadır. Çarşıları ve hanlarıyla ev tekstilinden elektroniğe, züccaciyeden hırdavata kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü Eminönünde bulabilirsiniz.

Fatih’te Düğün Mekanı

Peki Fatih ve yakınında oturan çiftler nerede evlenir? Fatih Düğün Salonu dendiğinde Fatih ilçe sınırlarına 1 km. mesafede olan Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi bütün özellikleriyle Fatih’te aranan ama bulunamayan tüm düğün mekanı özelliklerini bir arada sunuyor.

Konum itibariyle Edirnekapı-Şehitlik metrobüs istasyonuna çok yakın olan mekana metrobüsten yürüyerek, Edirnekapı-Habipler tramvay istasyonu, otobüs ve minibüslerle kolayca ulaşılabildiği gibi otomobille E-5’ten 1 dakika gibi kısa bir sürede ulaşmakta mümkün.

Fatih’e en yakın kolonsuz, yekpare, yüksek tavanlı düğün mekanı.

Beyazgül’ün tüm özelliklerini ve görsellerlini görmek için anasayfamızı ziyaret edin.

Exit mobile version