Kuruluş…

 

1985 yılında Şişli İzzetpaşa'da Çevre Düğün Salonu ile salonculuk hayatımıza başladık.

1989 yılında kurucumuz sn. Sami ŞİMŞEK tarafından Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi`nde ilk şubemizi hizmetinize sunduk. Zaman içerisinde bölgemizde mekan ihtiyacının yetersizliğini fark ederek sırasıyla Beyazgül G.O.Paşa , Beyazgül Kücükköy , Beyazgül Sultangazi ve son olarakta Beyazgül Eyüp şubesini açmış olduk.

Esnek sektör anlayışımızla kuyumculuk sektörüne 1995 yılında Akgül Kuyumculuk ile anlaşarak Beyazgül Kuyumculuk adı altında faaliyete başladık. Sizlerden aldığımız destek ve güven doğrultusunda 2006 yılı itibariyle inşaat sekörüne atıldık. Sloganımız ''Sağlam yuva sağlam temeller üzerine kurulunca daima ayakta kalır .'' oldu.

Küçük adımlarla büyük hedeflere ulaşmayı benimsemiş olan şirketimiz güveninizden dolayı sizlere teşşekkürü borç biliyor yeni hedeflere birlikte ulaşmayı ümit ediyoruz...

 

Bugün neredeyiz

 

Bugün Beyazgül Merkez, Beyazgül Bayramaşa, Beyazgül Küçükköy ve Beyazgül Sultangazi şubemizle faaliyetlerimize devam etmekte, her yıl yüzlerce çiftimizin en mutlu günlerine tanıklık etmekte, bir çok şirket, dernek ve çeşitli kuruluşların organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktayız.