HAKKIMIZDA

Beyazgül'ün kuruluş hikayesi

Kuruluş

Avşar Ailesi’nin davet sektöründeki geçmişi 1985 yılına kadar dayanıyor, Beyazgül ilk olarak Baymrampaşa Yıldırım Mahallesi’nde 1989 yılında kuruldu. Bugun ailenin davet sektöründe faaliyet gösteren Beyazgül markasıyla 4, diğer bir marka olarak 1 ve inşaası süren 1 mekan olmak üzere toplam 6 işletmesi bulunmaktadır.

Beyaz saflığı, zerafeti, duyguların en saf halini temsil eder. Beyazgül yüz yıllardan beri barışın, güzelliğin sembolü olmuştur. Biz de beyazgülden ilham alarak adımzı Beyazgül koyduk. Beyazgül artık tertemiz ilişkilerin, birleşen hayatların sembolü oldu.

Steve Chandler

Mutluluk bir tercihtir.

Hizmetlerimiz

Kurumsal Organizasyon

Şirket toplantıları, dernek yemekleri, iftar organizasyonları gibi tüm özel etkinliklerine hizmet vermekteyiz. Yemekli ya da yemeksiz fark etmeden mekanımızı programına en uygun düzende size sunuyoruz.

Düğün

En özel gününüzde yanınızdayız. Düğünlerinizde mekan sizin düğününüz bizim felsefesiyle hayallerinize en sahipliği yapıyoruz.

Kına | Nişan | Sünnet

Özel etkinliklerinizde değiştirilebilir renk konsepti, esnek yerleşim planı ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm davet taleplerinizi karşılıyoruz.

1989'dan Bu Güne

20.000

'den fazla merasim

8.000.000

Davetli

Whatsapp'ta yaz !
1
Yardımcı olabilir miyiz?
Whatsapp'ta Sor !
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?